Enter your keyword

Würtspood OÜ
Reg. kood 11981610
KMKR: EE101400318
Aadress: Riia 24, Tartu, 51010

Tellimuse vormistamine
Peale ostukorvi täitmist ja “kinnitan tellimuse” nupu vajutamist saadame teile arve 1-2 päeva jooksul. Müügitehing jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Würtspood OÜ arveldusarvele. Peale seda paneme kauba koheselt teele kas samal või järgmisel tööpäeval. Nädalavahetustel kauba väljastamist ei toimu.

Transport
Pakiautomaadid: Itella Smartpost, Omniva- kui pakk on teie poolt valitud pakiautomaati jõudnud, saadetakse teile SMS automaadi uksekoodiga. Pakki hoitakse automaadis 7 päeva. Teenuse hind: 3,50€

Omniva kullerteenus kogu Eestis – saadetis tuuakse kätte teie määratud aadressile. Kui te ei ole kättetoimetamise hetkel kodus, jäetakse teile teatis, mille alusel saate paki kätte lähimast postkontorist. Teenuse hind: 6€

Tulen ise tellimusele järgi – Riia 24, Tartus.
Pood on avatud E-R 10-17, L – suletud, P – suletud. Teenuse hind 0€

Kui teil on soov mõnda teist saatmisviisi kasutada, andke sellest teada aadressil: wurtspood@gmail.com.

Tellimuse tühistamine ja kauba tagastamine
Kui soovite tellimust tühistada enne arve tasumist, kirjutage oma soovist aadressile wurtspood@gmail.com.
Kui soovite tellimuse tühistada peale arve tasumist ning enne paki postitamist, tagastatakse teile makstud rahasumma kogu ulatuses välja arvatud panga ülekannetega seonduvad kulud.
Peale tellimuse kättesaamist on teil õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
Võlaõigusseaduse § 53 lõike 4 punkt 41 tulenevalt ei kuulu tagastamisele:
avatud pakendiga, kasutatud või rikutud (sh rikutud pakend) kaup.
Välja arvatud juhtudel kui pakend on saanud kahjustada transpordi käigus:
-kauba kättesaamisel kullerteenuse vahendusel (on tehtud vastav märge saatelehele)
-pakiautomaati saabunud kauba vastuvõtmisel on see kahjustunud – fikseerida pildina ja saata see koheselt aadressile wurtspood@gmail.com.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus vabas vormis ning saata see aadressile wurtspood@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Taganemisavaldusel peab sisalduma järgnev info: kaubaarve number, tagastatava kauba nimetus, kogus, tagastamise põhjus ning ostja kontonumber.

Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (kas vale toode või defektiga toode).

Ostjale tagastatakse summa kauba maksumuse ja kättetoimetamise kulu ulatuses. Tagasisaatmiseks kulunud saatekulud tagastamisele ei kuulu.
Müüja tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.